facebook - razem dla zdrowia
Aktualność: Zaproszenie na warsztaty dot. systemu ochrony zdrowia

Zaproszenie na warsztaty dot. systemu ochrony zdrowia

23.11.2017 | ochrona zdrowia
Zdjęcie aktualności

Pragniemy serdecznie zaprosić na warsztaty dla przedstawicieli organizacji pacjenckich i zawodów medycznych z udziałem przedstawicieli administracji państwowej (MZ, NFZ, MR, KPRM). Podczas warsztatów, organizowanych w ramach projektu dialogu społecznego w ochronie zdrowia pn. Razem dla Zdrowia, rozmawiać będziemy o systemie ochrony zdrowia, którego oczekują pacjenci – wizja nowoczesnego, efektywnego kosztowo, pacjentocentrycznego systemu.

Spotkanie odbędzie się w dniu 14 grudnia 2017 (czwartek) w godz. 08.30-16.00 w Centrum Dialogu Społecznego przy ul. Limanowskiego 13 w Warszawie.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich przedstawicieli organizacji pacjenckich i zawodów medycznych. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja poprzez stronę: http://razemdlazdrowia.pl/spotkania
Na zgłoszenia czekamy do 10 grudnia 2017 r. oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa w projekcie (wzór dostępny na stronie projektu).

Aktualność: Organizacje pacjenckie: popieramy wzrost wydatków publicznych na zdrowie do 6,8% PKB , ale system musi się zmienić

Organizacje pacjenckie: popieramy wzrost wydatków publicznych na zdrowie do 6,8% PKB , ale system musi się zmienić

02.11.2017 | ochrona zdrowia
Zdjęcie aktualności

Około 40 organizacji pacjentów z całego kraju podjęło decyzję o poparciu postulatu wzrostu nakładów na ochronę zdrowia do 6,8% PKB. Mamy jeden cel – system musi się zmienić na pacjentocentryczny. Zawody medyczne powinny ze sobą współpracować dla dobra pacjentów. Jesteśmy zgodni – dodatkowe pieniądze wymagają zmian systemowych. W innym razie wielka szansa na zmiany stanie się jedynie kosztowną klęską. 

Więcej informacji: http://mypacjenci.org/images/info-prasowe/Lista_potrzeb.pdf

Aktualność: Zaproszenie na warsztaty regionalne w Olsztynie

Zaproszenie na warsztaty regionalne w Olsztynie

19.10.2017 | ochrona zdrowia
Zdjęcie aktualności

Zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach regionalnych, które odbędą się 27 października 2017 r. w Olsztynie. Spotkanie służyć ma wymianie doświadczeń organizacji pozarządowych funkcjonujących w systemie ochrony zdrowia.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest rejestracja oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa w projekcie (wzór dostępny na stronie projektu).

Organizatorzy pokrywają koszty spotkania. Liczba miejsc jest ograniczona, a każde zgłoszenie będzie podlegać weryfikacji.

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI przy wykorzystaniu formularza: http://razemdlazdrowia.pl/spotkania

 

Poprzednia strona