facebook - razem dla zdrowia
Aktualność: Zaproszenie na warsztaty podsumowujące projekt

Zaproszenie na warsztaty podsumowujące projekt

03.12.2018 | ochrona zdrowia
Zdjęcie aktualności

Pragniemy serdecznie zaprosić na spotkanie podsumowujące projekt Razem dla Zdrowia. Podczas warsztatów, organizowanych w ramach projektu dialogu społecznego w ochronie zdrowia pn. Razem dla Zdrowia, rozmawiać będziemy o rozwiązaniach pozwalających poprawić dialog społeczny w ochronie zdrowia, zaprezentujemy wyniki projektu, przeprowadzonych badań oraz wypracowane rekomendacje.

Spotkanie odbędzie się w dniu 17 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w godz. 09.00-16.00 w siedzibie Naczelnej Izby Lekarskiej przy ul. Sobieskiego 110 w Warszawie.

Spotkanie przeznaczone jest dla dotychczasowych uczestników projektu (przedstawicieli organizacji pacjenckich i zawodów medycznych), którzy uczestniczyli w min. 1 warsztatach projektowych. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja poprzez stronę: http://razemdlazdrowia.pl/spotkania.
Na zgłoszenia czekamy do 12 grudnia 2018 r.

Organizatorzy pokrywają koszty organizacji spotkania (w tym wyżywienie podczas konferencji oraz nocleg w pokojach 2-os. dla osób dojeżdżających powyżej 50 km). Możliwe jest także ubieganie się o zwrot kosztów dojazdu, w kwocie nie wyższej jednak niż 150 zł.

Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo weryfikacji zgłoszeń.

Więcej informacji u Kierownika Projektu Magdaleny Kołodziej (e-mail: magdalena.kolodziej@mypacjenci.org)

Z poważaniem,
Zespół projektowy Razem dla Zdrowia