facebook - razem dla zdrowia
Aktualność: Zaproszenie na warsztaty dot. systemu informacji dla pacjentów

Zaproszenie na warsztaty dot. systemu informacji dla pacjentów

20.03.2018 | ochrona zdrowia
Zdjęcie aktualności

Pragniemy serdecznie zaprosić na warsztaty dla przedstawicieli organizacji pacjenckich i zawodów medycznych z udziałem przedstawicieli administracji państwowej (MZ, CSIOZ, NFZ, PZH). Podczas warsztatów, organizowanych w ramach projektu dialogu społecznego w ochronie zdrowia pn. Razem dla Zdrowia, rozmawiać będziemy o systemie informacji o zdrowiu i systemie opieki zdrowotnej, jakiego oczekują pacjenci.

Spotkanie odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2018 r. (poniedziałek) w godz. 09.00-16.00 w siedzibie Naczelnej Izby Lekarskiej przy ul. Sobieskiego 110 w Warszawie.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich przedstawicieli organizacji pacjenckich i zawodów medycznych. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja poprzez stronę: http://razemdlazdrowia.pl/spotkania oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa w projekcie (wzór dostępny na stronie projektu).
Na zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia 2018 r.

Organizatorzy pokrywają koszty organizacji spotkania (w tym wyżywienie podczas konferencji oraz nocleg w pokojach 2-os. dla osób dojeżdżających powyżej 50 km). Możliwe jest także ubieganie się o zwrot kosztów dojazdu, w kwocie nie wyższej jednak niż 150 zł.

Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo weryfikacji zgłoszeń.

Więcej informacji u Kierownika Projektu Magdaleny Kołodziej (e-mail: magdalena.kolodziej@mypacjenci.org)

Z poważaniem,
Zespół projektowy Razem dla Zdrowia